Projekt eTwinning

V šolskem letu 2023/2024 učenci preko pošte in spleta sodelujejo z vrstniki iz Romunije (Scoala Gimnaziala “Nicolae Coculescu”). Uvodoma so se nekoliko spoznali, v nadaljevanju pa se bodo seznanili z njihovimi interesi, kulturo in jezikom. Cilji projekta so spoznati druge kulture, krepiti evropsko povezovanje ter uporaba angleščine v pisni in govorni obliki v realnih situacijah in s tem motivacija za učenje angleščine in nadgradnja jezika. Naše delo bo potekalo v sklopu pouka, izdelki v obliki fotografij, video in zvočnih posnetkov, razglednic in drugih izdelkov pa bodo objavljeni na šolski spletni strani in na platformi eTwinning projekta, Twinspace, kjer je dostop in ogled možen samo učiteljem in učencem, ki so prijavljeni v portal.

Mentorica projekta: Jasmina Vršnik