Spoštovane učenke ter učenci, cenjeni starši.

Po dolini so se že pričele spuščati prve jutranje jesenske meglice, čas brezskrbnih počitniških dni se počasi a nezadržno izteka.

Prvi šolski dan v novem šolskem letu bo v ponedeljek, 2.  septembra 2024.

Sprejem učencev od 2. do 9. razreda na centralni šoli bo ob 8.20 uri  pred šolo.

Sprejem prvošolcev na centralni šoli bo ob 9. uri v telovadnici šole.

Sprejem prvošolcev na POŠ Gotovlje bo ob 10.30, na POŠ Ponikva pa ob 12. uri.

Sprejem učencev od 2. do 9. obeh podružnic bo ob 8.20 uri  pred vsako podružnično šolo.

Prvi šolski dan imajo učenci od 2. do 9. razreda s sabo beležko, pisala ter šolske copate.

Učence 1. razredov spremljajo starši. Učenci 1. razreda prvi šolski dan prinesejo šolsko torbo s šolskimi potrebščinami ter šolske copate.

Prvi šolski dan bo za učence organizirana samo malica (za učence od 1. do 5. razreda, ki bodo v OPB pa še kosilo). Šolsko prehrano plačujejo starši s položnicami, ki jih bodo prejeli po pošti.

Šolska avtobusa za obe relaciji s Ponikve odpeljeta zjutraj po ustaljenem voznem redu za drugi avtobus.

Vzgojno-izobraževalni proces se bo prvi šolski dan zaključil ob 12.40 uri, ko odpeljeta tudi oba šolska avtobusa.

Za učence, ki so vključeni v RaP – OPB bo organizirano varstvo tudi prvi šolski dan, poskrbeli bomo tudi za obrok hrane tistih, ki bodo ostali v OPB. Starše učencev od 2. do 5. razreda, ki so prijavljeni v RaP -OPB prosimo, da svojim otrokom naročijo, da razrednikom sporočijo, ali prvi šolski dan ostanejo v RaP- podaljšanem bivanju ali ne oz. jim sporočilo napišejo.

Učenci 1. razreda bodo aktivnosti prvi šolski dan zaključili predvidoma ob 11.30. uri. V kolikor starši 1. r. ta dan potrebujejo RaP -OPB, lahko otrok ostane v organiziranem varstvu.

Prvi šolski dan bodo razredniki učence od 2. do 9. razreda ter starše in učence 1. razredov seznanili z vzgojnim načrtom šole, hišnim redom ter pravili šolskega reda.

Prijetno in doživeto preživljanje zadnjih počitniških dni vam želi

Andreja Špajzer, prof