Na pustni torek, 13. 2. 2024, ni bilo v šolo nobenega učenca, ki bi ga učiteljice prepoznale, prihajale pa so princeske, vitezi, klovni, ananas, ninje, hipiji, smrkci, vile, gusarji… Pa smo kmalu ugotovili, da so te maškare naši učenci, ki so se ta dan preoblekli v svoje najljubše junake in za en dan postali to, kar so si zaželeli. Tudi učiteljic in kuharice ni bilo tudi. Namesto njih so po šoli hodile miške, Pika Nogavička, čebelica in gospa Hudička. Maškare so sprva pridno sledile pouku, za malico so si, kot je na pusta v navadi, privoščile slastne PUSTNE KROFE z marmelado. A dan seveda ni bil povsem običajen. Ne le zaradi maskiranih učencev in učiteljic, skupaj smo se namreč v pravi PUSTNI POVORKI odpravili na I. OŠ Žalec, kjer so v telovadnici priredili PUSTNO RAJANJE s klovneso.

Več si oglejte tukaj…