Kot vsako leto, je bil tudi letos december na naši šoli praznično obarvan in poln dejavnosti, ki so ustvarile praznično vzdušje, občutek topline ter nas še bolj povezale. Naše tradicionalno jutranje branje pravljic ob svečkah je letos s svojim obiskom popestrila gospa ravnateljica, ki nas je obiskala in nam eno pravljico prebrala sama. Obiskali smo praznično okrašeno Ljubljano in si ogledali lutkovno predstavo Peter Pan. Osrednji dogodek letos je bil prav gotovo praznični sejem, kjer smo številnim obiskovalcem ponudili izdelke, ki smo jih izdelali sami, z zbranim denarjem pa smo napolnili naš šolski sklad. Še enkrat iskrena hvala vsem obiskovalcem.

Na zadnji šolski dan v tem koledarskem letu smo obeležili državni praznik Dan samostojnosti in enotnosti, obiskal pa nas je tudi dobri mož in nas razveselil z darili. Leto smo zaključili uspešno in z dobrimi željami, ter seveda s pogledom, usmerjenim v prihodnost, kjer nas čakajo novi izzivi, nove zmage in nove dogodivščine.