Petek, 18. 11. 2022,  je bil res pester dan. Že zjutraj je na šolo prišel fotograf Luka in fotografiral tiste učence, ki so želeli imeti svojo sliko na koledarju. Sledil je tradicionalni slovenski zajtrk. Kot vsako leto so učenci jedli dobrote lokalnih pridelovalcev; kruh, maslo in med, pili mleko in se na koncu posladkali še z jabolkom. Največ časa je bilo namenjeno celostnemu tehniškemu dnevu. Učenci so izdelovali unikatne izdelke, ki jih bomo ponudili staršem, starim staršem in ostalim, ki bodo prišli na naš praznični semenj. Izkupiček bomo namenili za šolski sklad. Pridni so bili ta dan in še naslednja dva tedna, ko so izdelovali in ustvarjali pri likovni umetnosti. Več si oglejte tukaj.