Spoštovane učenke, učenci in starši!

Prvi šolski dan v novem šolskem letu je v ČETRTEK, 1. septembra 2022.

Učenci od 2. do 5. razreda se nam prvi šolski dan pridružite ob 8.15 pri glavnem vhodu v šolo, kjer vas bomo pozdravili in boste v spremstvu razredničark odšli v učilnice. Prvi dan s seboj prinesite šolske copate, beležko, trdo mapo, peresnico in barvice.

Malica bo že prvi šolski dan, kosilo pa od drugega dne dalje. Za učence, ki bodo vključeni v OPB, bo (v kolikor boste to potrebovali organizirano podaljšano bivanje tudi prvi šolski dan). Starše učencev od 2. do 5. razreda, ki so prijavljeni v OPB prosimo, da svojim otrokom napišejo na list ali bodo prvi šolski dan ostali v OPB ali ne.

Pouk se bo zaključil ob 12. uri.

Za učence vozače – OBA šolska avtobusa bosta prvi šolski dan zjutraj odpeljala po voznem redu za drugi šolski avtobus, po končanem pouku pa OBA avtobusa odpeljeta ob 12.15 s šolske avtobusne postaje.

Učence prosimo, da upoštevajo priporočila ministrstva in NIJZ in se vedejo samozaščitno.

Vsa ostala podrobnejša navodila bodo učenci dobili pri svojih razredničarkah prvi šolski dan.

Lep in sproščen zaključek počitnic vam želimo.

Ravnateljica Andreja Špajzer in učiteljice POŠ Gotovlje