Spoštovani.

V ponedeljek, 1.6.2020 se bodo učencem prve triade in devetošolcem v šoli pridružili še učenci 4. in 5. razredov. Vzgojno izobraževalni proces na šoli bo potekal skladno s priporočili ter okrožnicami MIZŠ. Za učence I. triade bo potekal obvezni in razširjen program enako kot v zadnjih dveh tednih. Prihod in odhod učencev v in iz šole ostaja organiziran enako kot do sedaj.

Učenci 4. in 5. razredov vstopajo v šolo pri vhodu s Šilihove ulice skupaj z učenci 2. razredov od 7.30 do 8.15.  Učenci naj v šolo prihajajo športno oblečeni in obuti, saj se ne bodo preobuvali v garderobi. S sabo prinesejo vse šolske potrebščine in jih skupaj s šolsko torbo puščajo v razredu. Učenci naj s sabo prinašajo plastenko z vodo. Zaradi prilagojenega urnika, skladno s priporočili Zavoda za šolstvo RS, NIJZ in MIZŠ do konca šolskega leta ne bo več izbirnih predmetov in drugih dejavnosti. Malico imajo učenci v razredu. Četrtošolci bodo imeli kosilo ob 12.40 petošolci ob 13.00.

Prijavljeni učenci, ki ne bodo obiskovali OPB naj o tem pisno obvestijo razrednika. Odhodi iz OPB so ob naslednjih urah ( 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30).

Vhodi v šolo bodo odprti med 7.30 in 8.20 uro.  Za učence, ki so vključeni v jutranje varstvo je prihod v šolo nespremenjen. Učenci 6.,7.,8. in 9.razredov vstopajo v šolo pri istem vhodu kot devetošolci (vhod pri učilnici TIT). Učence na vhodu sprejmejo dežurni učitelji.

VSTOPNE TOČKE

Tatjana Žgank Meža, ravnateljica